Билеты Друга Ріка

Друга Ріка || 03 march 2023 || Transcarpathian Drama Theater

03 march 18:00
Uzhhorod · Transcarpathian Drama Theater
700 - 1300 uah
Genre : Rock

«Інша Ріка» – це улюблені пісні гурту в акустичному виконанні, серед яких «Три хвилини», «Сьомий день», «Фурія», «Секрет», «Так мало тут тебе» та інші. Це знайома всім енергетика гурту, але нетрадиційно нове звучання – глибоке, чуйне, з акцентом на вокал та чистий звук інструментів.

«Якщо хтось коли-небудь запитає мене, який концерт чи який тур ви переносили найчастіше, я неодмінно скажу, що це тур «Інша ріка», який ми переносили двічі, і зараз ми повертаємося до цих концертів, не дивлячись на воєнний стан в країні. Причини прості: ми маємо певні зобов’язання перед всіма, хто придбав квитки, а також продовжуємо свою благодійну діяльність, так як потреби ЗСУ не зменшуються», – прокоментував відновлення туру фронтмен гурту Валерій Харчишин.

«Друга Ріка» відома багатьом шанувальникам українського року вже протягом 26 років. З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну музиканти займаються волонтерстерською діяльністю: виступають для військових, підтримують благодійні ініціативи, зокрема по відновленню зруйнованих міст, та грають благодійні концерти, прибуток з яких йде на закриття потреб ЗСУ.

Нещодавно гурт випустив новий трек «Чи ти почув», який також пролунає на концерті в акустичній версії. Пісня присвячена всім зруйнованим містам та постраждалим жителям України через агресію російських окупантів.

Performers

Frequently asked questions
📆 When does the Druga Rika perform in Ukraine?

Druga Rika performs 03 march , 18:00 in Uzhhorod. Tickets can be purchased here

🔥 How much does a ticket cost for a performance Druga Rika in Ukraine?

A concert ticket for an Druga Rika can be purchased at TicketsBox in the price range 700 - 1300 uah

📍 Where will the Druga Rika Concert take place?

The concert venue is Transcarpathian Drama Theater

Друга Ріка || 03 march 2023 || Transcarpathian Drama Theater
03 march 18:00
700 - 1300 uah