Билеты Друга Ріка

Друга Ріка || from 17.03.2023 to 18.03.2023 || Palace of Culture

17 march 19:00
Lutsk · Palace of Culture
Dnepr · Palace of Culture Mashynobudivnykiv
Poltava · Concert Hall Villa Krokodila
Vinnytsia · Officers House
Ternopil · Ternopil Drama Theater. T. G. Shevchenko
Ivano-Frankivsk · Academic Dramatic Theater im. Ivan Franka
Zaporozhye · Дніпроспецсталь
Kharkiv · Kharkiv Regional Philharmonic
1200 - 1400 uah
Genre : Rock

«Інша Ріка» – це улюблені пісні гурту в акустичному виконанні, серед яких «Три хвилини», «Сьомий день», «Фурія», «Секрет», «Так мало тут тебе» та інші. Це знайома всім енергетика гурту, але нетрадиційно нове звучання – глибоке, чуйне, з акцентом на вокал та чистий звук інструментів.

«Якщо хтось коли-небудь запитає мене, який концерт чи який тур ви переносили найчастіше, я неодмінно скажу, що це тур «Інша ріка», який ми переносили двічі, і зараз ми повертаємося до цих концертів, не дивлячись на воєнний стан в країні. Причини прості: ми маємо певні зобов’язання перед всіма, хто придбав квитки, а також продовжуємо свою благодійну діяльність, так як потреби ЗСУ не зменшуються», – прокоментував відновлення туру фронтмен гурту Валерій Харчишин.

«Друга Ріка» відома багатьом шанувальникам українського року вже протягом 26 років. З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну музиканти займаються волонтерстерською діяльністю: виступають для військових, підтримують благодійні ініціативи, зокрема по відновленню зруйнованих міст, та грають благодійні концерти, прибуток з яких йде на закриття потреб ЗСУ.

Нещодавно гурт випустив новий трек «Чи ти почув», який також пролунає на концерті в акустичній версії. Пісня присвячена всім зруйнованим містам та постраждалим жителям України через агресію російських окупантів.

Performers

Frequently asked questions
🔥 How much does a ticket cost for a performance Druga Rika in Ukraine?

A concert ticket for an Druga Rika can be purchased at TicketsBox in the price range 1200 - 1400 uah