Билеты Мюзикл Ти особливий

Мюзикл Ти особливий || 01 июня 2019 || Октябрьский Дворец

01 июня 15:00
Киев · Октябрьский Дворец
90 - 490 грн.

Мюзикл для всієї родини «Ти особливий» зачаровує Україну!
Всеукраїнський тур спеціально до Міжнародного Дня захисту дітей!
Команда творців популярних дитячих мюзиклів і шоу пропонує дітям і батькам неймовірно захоплюючий, пізнавальний і розважальний спектакль, з панорамним екраном і сучасними технологіями, в якому грають понад 60 акторів на одній сцені!
Автори мюзиклу, створеного за мотивами оповідань американського письменника Макса ЛУКАДУ, закликають кожної людини пізнати свою унікальність. Щасливими стають не завдяки своїм досягненням, накопиченим благ або похвали інших людей. Істинне стан радості можна знайти лише у виконанні свого призначення і в умінні будувати гармонійні відносини. Як дізнатися для чого ти народжений? Як бути собою, не ховаючись від всіх?
сюжет мюзиклу
Майстер створив місто прекрасних дерев'яних чоловічків, дав їм все необхідне і подарував музичні інструменти, щоб вони, збираючись разом дружним оркестром, могли грати чудові мелодії. Але, в боротьбі за верховенство, чоловічки забули про все: про оркестр, про інструменти, і навіть про сам Майстрі. Тепер вони присвячують свій час спорах, хто ж з них краще. Вони навіть придумали «універсальний» спосіб: краще той, хто назбирає більше Зірок, які вони самі ж і роздають один одному. Ну, а вже якщо у кого-то вийшло щось не так, то отримай Пляма! Так вони і живуть - роздають зірки і плями. А іноді, маскуючи свої промахи, придумують нову моду, заради якої готові навіть пофарбувати власні носи зеленкою аби стати Великим чоловічків! Але є і ті, які очікують, коли все зміниться і оркестр знову заграє. Але станеться це?
Унікальність цього театрального проекту полягає в тому, що артистами, виконуючими всі ролі, співаючими всі пісні і танцюючими все хореографічні номери, є тільки діти.
Мюзикл для всієї родини «Ти особливий» відбудеться в Києві 1 червня 2019 року на сцені Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневий Палац)
Це неймовірна подія, яке ваша дитина запам'ятає надовго!
Обов'язково приходьте на мюзикл! І діти, і дорослі будуть в захваті!
Програма розрахована від 4-х до 104-х років.
Тривалість - 1,5 години.
Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (в супроводі дорослого, без надання додаткового місця, квиток потрібен тільки дорослому, дитина сидить на руках).
ТМ «Best4KidsWORLD» - це понад 800 вистав по всьому світу. Ми пропонуємо глядачам найкращі ліцензійні дитячі шоу в Україні та країнах Європи.

Мюзикл Ти особливий || 01 июня 2019 || Октябрьский Дворец
01 июня 15:00
90 - 490 грн.

Похожие мероприятия

Билеты I LOVE на чемоданах
21 января 19:00
I LOVE на чемоданах
Билеты Заноза
23 января 19:00
Заноза
Билеты Именины у Татьяны
25 января 19:00
Именины у Татьяны
Билеты Ниоткуда с любовью...
27 января 19:00
Ниоткуда с любовью...
Билеты Любовь без правил
3 февраля 19:00
Любовь без правил
Билеты Монологи вагины
4 февраля 20:00
Монологи вагины