Билеты The Chemical Brothers

The Chemical Brothers || 15 червня 2019 || МВЦ

15 червня 20:00
Київ · Міжнародний виставковий центр
799 - 1499 грн.
Priority - дополнение к входному билету, которое дает право входа через специальные входные коридоры. Priority действует с категориями билетов: Golden Fan, Silver Fan, Bronze Fan, Vip Fan

The Chemical Brothers в Києві!

15 червня 2019, МВЦ, легендарні британці з новим альбомом "No Geography ''. Вони назавжди змінили уявлення про те, як має виглядати live-шоу електронної групи. Їх концерти - це повне занурення в аудіовізуальний уявлення, яке тримає публіку до самого фіналу.

Почавши свою кар'єру в невеликих лондонських клубах, вони дуже швидко перемістилися на верхні рядки афіш найбільших фестивалів світу. Музиканти завжди залишалися вірними своїй ідеї - живе шоу повинно створювати власне аудіовізуальний простір, яке не хочеться залишати. Багато років перформанси The Chemical Brothers, спродюсований візуальними художниками Адамом Смітом і Маркусом Ліоллом, вводять аудиторію в стан трансу і ейфорії у всьому світі.

"Візуальний досвід є важливою складовою електронної музики. Він тепер повинен бути настільки масштабним, щоб люди відчували його нутром", - стверджує Маркус Ліолл.

Вплив The Chemical Brothers на електронну музику важко переоцінити. Шість їх альбомів в різний час досягали №1 в британських чартах, а їхні альбоми і сингли продаються багатомільйонними тиражами. The Chemical Brothers - перші серед електронників отримали нагороду Grammy за трек Block Rockin 'Beats (всього за свою кар'єру "брати" отримали 4 Grammy).

Дев'ятий альбом "хіміків" "No Geography" вийде вже весною 2019 року і включатиме в себе сингл Free Yourself, який вже встиг стати улюбленим серед меломанів, під який вони танцювали на літніх фестивалях минулого року. Також до альбому увійде зовсім свіжий трек МАН, який був прекрасно сприйнятий фанатами групи. Їх нове шоу - це, як завжди, неймовірні дивовижні візуалізації, суперхіти, під які весь світ танцює останні двадцять років, а також абсолютно нові треки, які гарантовано будуть задавати тон і ритм на всіх вечірках планети цього літа.

Пропустити виступ The Chemical Brothers - значить пропустити кращий електронний перформанс цього літа!

 

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає The Chemical Brothers в Україні?

The Chemical Brothers виступає 15 червня, 20:00 в Києві. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ The Chemical Brothers в Україні?

Квиток на концерт The Chemical Brothers Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні 799 - 1499 грн.

📍 Де пройде концерт The Chemical Brothers?

Місце концерту - МВЦ

The Chemical Brothers || 15 червня 2019 || МВЦ
15 червня 20:00
799 - 1499 грн.