Билеты Dakh Daughters

Dakh Daughters || 17 жовтня 2019 || Жовтневий Палац

17 жовтня 19:00
Київ · Жовтневий Палац
350 - 1350 грн.
Жанр : Джаз·Музика

Їм аплодують Сіетл і Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times і Rolling Stone. Фрік-кабаре Dakh Daughters Band повертаються додому після великого туру по Америці і Канаді.
Dakh Daughters проект ЦСМ "ДАХ" і Влада Троїцького. Ця група не має аналогів на українському музичному сцені. Їх творчість - це поєднання екстравагантних образів, класичних інструментів і експериментального звучання. Український фолк, французький реп і реггі-джеми, саме ці складові група органічно поєднує у своїй музиці. Їх пісні відрізняються нелінійними партіями. Спочатку може здатися, що це просто какофонія звуків, проте вже через мить вас підхоплює ритм і ви розумієте тонкий творчої задум автора. Dakh Daughters - це інтелектуальна музика для сучасних людей. Музика, змушує замислюватися і робити вибір. Це маніфест людини розумної.
"Український септет, що нібито зійшов з малюнків Едварда Горі або фільмів братів Квей", - Rolling Stone.
"У пачках і військових черевиках з пофарбованими в білий колір особами Dakh Daughters йшли по сцені, немов завойовники, які йдуть чужою територією. Тексти вони вимовляють криками, шипінням і викликами, а іноді всі голоси збираються в вишукані фолк-гармонії. Поодинці їх вокал належить до абсолютно різних світів, включаючи хеві-метал, панк і балканські народні пісні. Вони дивним чином поводяться зі своїми інструментами: грають на скрипці, притискаючи її до стегна, граючи на віолончелі, нахиляють її під неймовірним кутом, контрабасістка змушувала і струмент звучати, ляскаючи по ньому, а барабанщица тупала по педалі бас-барабана так, немов кожен раз давила на ньому таргана ", - The New York Times.

Фото/Відео

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає Dakh Daughters в Україні?

Dakh Daughters виступає 17 жовтня, 19:00 в Києві. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ Dakh Daughters в Україні?

Квиток на концерт Dakh Daughters Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні 350 - 1350 грн.

📍 Де пройде концерт Dakh Daughters?

Місце концерту - Жовтневий Палац

Dakh Daughters || 17 жовтня 2019 || Жовтневий Палац
17 жовтня 19:00
350 - 1350 грн.