Билеты Kyiv Modern Ballet. Спящая красавица. Раду Поклитару

Kyiv Modern Ballet. Спящая красавица. Раду Поклитару || 26 жовтня 2021 || Жовтневий Палац

26 жовтня 19:00
Київ · Жовтневий Палац
290 - 630 грн.

Виставу створено за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.
На постановку балету, написання нової хореографічної «партитури» балетмейстера-постановника Раду Поклітару надихнули не лише велична музика Петра Чайковського, а й неймовірна історія першоджерела казки неаполітанця Джамбаттіста Базіле.
В основі постановки органічне поєднання світів – реальності, казки та чарівної фантасмагорії, де ключовим елементом є історія про справжнє кохання, покликане нагадати не лише про часові й просторові алюзії людського буття, а й про вічність моральних засад. У новій історії молодий король знайде свою кохану не через 100 років, а через 800, а королівський палац ряснітиме дивовижними невідомими казковими героями.
«Неможливо встояти перед сліпучою пишнотою цієї фантастичної музики – геній композитора дарує натхнення хореографам і захоплення глядачам ось вже 128 років. Не втримався і я… Моя «Спляча красуня» натхнена літературним першоджерелом давньої казки. Мало хто знає, що ще задовго до Шарля Перро та братів Грімм, неаполітанський казкар Джамбаттіста Базіле у своїй книзі «Казка казок» першим розповів історію про принцесу, що заснула навіки. І нехай двір ясновельможного монарха у нашій «Сплячій красуні» – це не улесливі царедворці, а неймовірні фантастичні створіння, а молодий король знаходить свою сплячу принцесу не через 100, а через 800 років, – неважливо. Головне те, що дана вистава, як і її класичне першоджерело, виспівує гімн справжньому, всеперемагаючому коханню!» – Раду Поклітару.
Злі чари розвіяно та чи торжествують мир і добро?!
За період існування театру «Київ Модерн-балет» було створено 16 одноактних та 5 повнометражних балетів. Театр отримав 5 премій «Київська пектораль» за кращі вистави року.
Колектив успішно гастролював у Франції, Іспанії, Нідерландах, Бельгії, Португалії, Румунії, Китаї, Таїланді, Білорусії, Молдові, Південній Кореї, Естонії та в багатьох містах України
Лібрето, хореографія, постановка – Раду Поклітару
Художник-сценограф – Маріанн Холленштайн (Швейцарія)
Художник костюмів – Дмитро Курята (Україна)
Балет на 2 дії

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає Kyiv Modern Ballet в Україні?

Kyiv Modern Ballet виступає 26 жовтня, 19:00 в Києві. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ Kyiv Modern Ballet в Україні?

Квиток на концерт Kyiv Modern Ballet Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні 290 - 630 грн.

📍 Де пройде концерт Kyiv Modern Ballet?

Місце концерту - Жовтневий Палац

Kyiv Modern Ballet. Спящая красавица. Раду Поклитару || 26 жовтня 2021 || Жовтневий Палац
26 жовтня 19:00
290 - 630 грн.