Билеты Dakh Daughters

Dakh Daughters || 19 жовтня 2019 || Одеський український музично-драматичний театр

19 жовтня 19:00
Одеса‎ · Одеський український музично-драматичний театр
290 - 990 грн.

Dakh Daughters
Їм аплодують Сіетл та Сан-Франциско, про них пишуть The New York Times та Rolling Stone. Фрік-кабаре Dakh Daughters Band повертаються додому після великого туру Америкою та Канадою. Вони вже готові зустрітись зі своїми українськими слухачами під час українського туру.
Dakh Daughters – проект ЦСМ “ДАХ” та Влада Троїцького. Цей гурт не має аналогів на українській музичній сцені. Їхня творчість – це поєднання екстравагантних образів, класичних інструментів та експериментального звучання. Український фолк, французський реп та реггі-джеми, саме ці складові гурт органічно поєднує у своїй музиці. Їхні пісні вирізняються нелінійними партіями. Спочатку може здатися, що це просто какофонія звуків, проте вже за мить вас підхоплює ритм і ви розумієте тонкий творчій задум автора. Dakh Daughters – це інтелектуальна музика для сучасних людей.
Музика, що змушує замислюватись та робити вибір. Це маніфест людини розумної.
“Український септет, що нібито зійшов з малюнків Едварда Горі чи фільмів братів Квей”, – Rolling Stone.
“У пачках і військових черевиках з пофарбованими в білий колір обличчями Dakh Daughters йшли по сцені, немов завойовники, котрі крокують чужою територією.
Тексти вони виголошують криками, шипінням і викликами, а іноді всі голоси збираються у вишукані фолк-гармонії. Поодинці їхній вокал належить до абсолютно різних світів, включаючи хеві-метал, панк та балканські народні співи. Вони дивним чином поводяться зі своїми інструментами: грають на скрипці, притискаючи її до стегна, граючи на віолончелі, нахиляють її під неймовірним кутом, контрабасистка змушувала інструмент звучати, ляскаючи по ньому, а барабанниця тупала по педалі бас-барабана так, немов щоразу давила на ньому таргана”, – The New York Times.
Зустрічайте нових фавориток американських критиків. Неординарні та неповторні
Dakh Daughters з програмою, що підкорила світ. Композиції з альбому “If”, пісні, що можна почути лише на живих виступах колективу та “візитка” гурту – “Rozy/Donbass”.
Подаруйте собі вечір занурення у сучасне мистецтво.

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає Dakh Daughters в Україні?

Dakh Daughters виступає 19 жовтня, 19:00 в Одесі. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ Dakh Daughters в Україні?

Квиток на концерт Dakh Daughters Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні 290 - 990 грн.

📍 Де пройде концерт Dakh Daughters?
Dakh Daughters || 19 жовтня 2019 || Одеський український музично-драматичний театр
19 жовтня 19:00
290 - 990 грн.