Билеты Pianoбой. Новий альбом

Pianoбой. Новий альбом || 09 листопада 2020 || Львівська національна опера

09 листопада 18:00
Львів · Львівська національна опера
290 - 1340 грн.
Жанр : Поп-рок

Друзі враховуючи карантинні обмеження і для вашої безпеки ми проведемо два концерти Pianобой при 50 % наповненості залів!

Тому поспішай ще встигнути придбати квитки на 18:00! Місць обмаль! На 20:00 все продано!
PIANOБОЙ З НОВИМ АЛЬБОМОМ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОПЕРІ!
Така вона, наша ХICТОРІ

Концерт відбудеться на підтримку нової платівки Pianoбой. ХICТОРI – таку назву отримав альбом. І це справді справжня історія: місцями зворушлива і меланхолійна, але частіше позитивна і життєрадісна.

На концертах  Дмитро Шуров і його група виконають нові пісні наживо. Композиції, що вже полюбилися нам, отримають несподіване оркестрове аранжування. Як це буде? Дізнаємося навесні.

Не пропустіть особливе шоу, в якому сплетуться поп, рок, симфонічна музика і ультрасучасна електроніка. Приєднуйтесь до яскравої і дружної pianofamily.

Запаморочливий коктейль з драйву і романтики Pianoбой виріс на благодатному грунті. Дмитро Шуров виступав у складі "Океану Ельзи", гастролював з Земфірою і навіть запалював в міжнародній рок-групі Esthetic Education. Створення сольного проекту завжди було лише питанням часу. Нарешті, Pianoбой з'явився на наші очі.

Проект увібрав в себе найкраще: якісне звучання, сильну лірику, експериментальність і творчу свободу. Pianoбой завжди різний: то галасливий і енергійний, то спокійний і меланхолійний. Але яким би не був, він завжди п'янить і зачіпає за живе. Прийдіть і відкрийте серце назустріч дивним враженням. Цей концерт ви ніколи не забудете!

Фото/Відео

Виконавці

Поширені запитання
📆 Коли виступає Піанобой в Україні?

Піанобой виступає 09 листопада, 18:00 в Львові. Квитки Ви можете придбати тут

🔥 Скільки коштує квиток на виступ Pianoбой в Україні?

Квиток на концерт Pianoбой Ви можете придбати на ТікетсБокс в ціновому діапазоні 290 - 1340 грн.

📍 Де пройде концерт Pianoбой?
Pianoбой. Новий альбом || 09 листопада 2020 || Львівська національна опера
09 листопада 18:00
290 - 1340 грн.