Билеты «Джаз на Дніпрі»

«Джаз на Дніпрі» || 17 липня 2021 || Парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка

17 липня 19:00
Дніпро · Парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка
750 - 950 грн.

Увага! Знижка на 2-й квиток - 50% !!

 

Згідно з постановою КМУ №1236 відвідування заходу
відбувається за умови наявності негативного результату
тестування на COVID-19 яке проведене не більш як за
72 години до здійснення заходу або документа, що
підтверджує отримання повного курсу вакцинації.
 

Жанр : Джаз·Концерт

У 2021-му «Джаз на Дніпрі» знову повернеться у звичний офлайн-простір.

За традицією, три дні в середині липня ми будемо насолоджуватися музикою, зустрічати дніпровські заходи сонця й танцювати під ритми ударних, клавіш і саксофона.
Ми повертаємося з масштабною програмою, кількома сюрпризами та лайнапом, який обіцяє надолужити втрачений рік.
2021-й стане святкуванням 100-річчя Астора П'яццолли, легендарного аргентинського композитора другої половини XX століття, чиї твори збагатили жанр танго, представивши його в сучасному ключі, який увібрав елементи джазу і класичної музики.

Важливе оновлення — зміна локації. Ми телепортуємося трохи вище, в парк Шевченка, щоб по всій території вдихнути ідеологію джазу. Головна сцена буде розташована в літньому театрі. Незмінними залишаться яскраво-червоні заходи сонця, які ми будемо зустрічати, занурившись у світ елітарної музики, яка доступна кожному.

17 липня на головній сцені тріо Джекі Террассона представить нову програму. Відомий «піаніст щастя» виступав на «Джаз на Дніпрі» в 2018 році і настільки вразив публіку, що фестиваль отримав десятки прохань запросити його знову. Цього разу Джекі Террассон презентує в Дніпрі свій новий альбом «53», який він називає особистою історією. Особливим успіхом фестиваль вважає майбутній виступ трубача Авішая Коена, який вперше приїжджає в Україну. На головній сцені  він представить електро-проект BIG VICIOUS, який за нашими очікуваннями стане справжньою сенсацією.

Крім основної фестивальної програми, вас очікують майстер-класи, музичні анімації, виставка кішок Jazz-cats, шаховий турнір Jazz-chess і спеціальний квест.

Незабаром прозвучать й інші гучні анонси! Слідкуйте за оновленнями та до зустрічі на «Джазі на Дніпрі»!

Виконавці

«Джаз на Дніпрі» || 17 липня 2021 || Парк культури і відпочинку ім. Т. Г. Шевченка
17 липня 19:00
750 - 950 грн.