Билеты ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО 3D

Балет ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО 3D || 29 жовтня 2021. Палац Україна

29 жовтня 19:30
Київ · Палац Україна
1150 - 2700 грн.
Жанр : Балет

UKRAINIAN WORLD BALLET знову представляє всесвітньо відомий балет «Лебедине озеро» 3D з ще більш фантастичними мултимедійними декораціями. 
 
29 жовтня 2021 року о 19-30 в Києві, на головній сцені країни, в Палаці «Україна» відбудеться прем'єра «Лебедине озеро 3D» за участю зірок світового балету.

Масштабні мультимедійні декорації доповненої реальності, 80 артистів на сцені та 2 години фантастичного шоу.

Партію Принца Зігфріда виконає зірка світового балету, етуаль -прем'єр Віденської опери Денис Черевичко. Його заслужено порівнюють з самим Вацлавом Ніжинським і ,за оцінкою видавництва ELLЕ, Денис Черевичко входить в список «5 чоловіків українського балету, які підкорили світ». 
Віртуозна прима-балерина Словацького національного театру в Братиславі Ольга Челпанова втілить на сцені дві протилежні ролі - ніжну Одетту і фатальну Оділлію.

Класична хореографія в поєднанні із сучасними віртуальними декораціями максимально підсилює враження від майстерності артистів балету і можливостей людського тіла. 
Простір сцени стане безмежним за рахунок проекції на LED - екрани унікальної 3D-анімації, розробленої спеціально для цього перформансу. Завдяки цьому ефекту кожен глядач може максимально поринути в атмосферу легендарного «Лебединого озера», а юні гості балету, які виросли в епоху цифрових технологій, з цікавістю познайомляться з класичним мистецтвом в нестандартному форматі. Для людей, які тільки починають пізнавати балет, 3D-графіка допоможе краще розуміти сюжет і мову танцю.

«Місія нашого проєкту - наблизити сучасного глядача до мистецтва, не порушуючи основи, поєднуючи високе мистецтво і новітні технології. До того ж, 3D-технології в шоу - це гідна альтернатива традиційним декораціям, усвідомлений крок у екологічність в мистецтві». - ділиться своїми думками автор і художній керівник проєкту, Заслужений артист України Руслан Бенціанов.

 Вже сьогодні заплануйте незабутній вечір 29 жовтня  в атмосфері класики Чайковського та анімаційних декорацій. Купуйте квитки, випереджаючи sold out.
«Лебедине озеро в 3D» - перформанс нового покоління і драматургія, перевірена часом!

Фото/Відео

Балет ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО 3D || 29 жовтня 2021. Палац Україна
29 жовтня 19:30
1150 - 2700 грн.