Билеты Відкриття концертного сезону! Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії.

Відкриття концертного сезону! Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії. || 02 жовтня 2023 || вул. Пушкінська, 26

02 жовтня 18:30
Житомир‎ · Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера
150 - 250 грн.

Друзі, хочемо запросити вас на неперевершене музичне дійство!
Вперше у ЖИТОМИРІ!
Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії.
Художній керівник і головний диригент - Народний артист України, Юрій Янко.
Солістка - Лауреат міжнародних конкурсів - Марія Барановська (скрипка).
Ведуча - Ольга Губко.
Програма:
Вівальді. Пори року,
Моцарт. Симфонія #40
Хочемо трохи розповісти вам про цей видатний колектив.
Симфонічний оркестр був створений в 1928 році відомим діячем культури, професором Харківської консерваторії Яковом Розенштейном. У жовтні 1929 р. оркестр стає провідним колективом Всеукраїнського радіокомітету, а після заснування філармонії 14 жовтня 1929 р отримує статус філармонійного. Оркестр постійно поповнювався кваліфікованими музикантами. Виконання різноманітного і складного репертуару - від класики до сучасної музики - стало для колективу прекрасній творчій школою. Оркестр мав репутацію одного з кращих в країні, і в наступні десятиліття з ним охоче виступали видатні виконавці та диригенти.
З 2001 року і по цей час  художній керівник і головний диригент оркестру - заслужений діяч мистецтв України, лауреат Міжнародного конкурсу диригентів Вахтанга Жорданія Юрій Янко. Під його керівництвом колективу вдалося відродити свої кращі традиції, вийти на новий етап розвитку. У симфонічних концертах звучить вітчизняна і західноєвропейська музика, твори сучасних композиторів. Сьогодні в симфонічному оркестрі Харківської філармонії близько ста високопрофесійних музикантів. Багато з них мають звання лауреатів Міжнародних та Національних конкурсів. У жовтні 2006 р оркестр отримав статус «Академічного».

Записи колективу зберігаються у фондах Національного радіо, сюжети про нього транслюються по радіо і телебаченню, рецензії на його виступи публікуються у регіональній і всеукраїнській пресі.

Відкриття концертного сезону! Академічний симфонічний оркестр Харківської обласної філармонії. || 02 жовтня 2023 || вул. Пушкінська, 26
02 жовтня 18:30
150 - 250 грн.