Військовий, блогер та головний герой нового сезону популярного шоу "Холостяк" Олександр (Терен) Будько поділився своїми найкращими романтичними побаченнями в інтерв'ю відомій блогерці Еммі Антонюк.

Зустріч у США: романтика на відстані

"Одне з побачень було у Штатах, там я і познайомився із цією людиною. Кіношна трішки історія була. Так все довго, 'на витягнуту руку', і там і та є бажання, але все як в середньовічних романах. Це була українка. Ми поїхали погуляли, посиділи в ресторані і після того поїхали в парк. Перші обійми. Це було дуже емоційно та щиро", — поділився "Холостяк".

Романтика на Трухановому острові: комарі не завадили

Ще одним пам'ятним побаченням для Будька стала зустріч на Трухановому острові у Києві. Незважаючи на зовнішні подразники, такі як комарі, романтична атмосфера залишилася незабутою.

"Купа комарів, вони всюди кусаються, не можна зупинитися та поцілувати людину. Тільки ти спиняєшся, тебе просто атакують. Поцілунки та обійми були не зважаючи на комарів чи інші погодні умови. Довга розмова на пішохідному мосту. Супер красивий захід сонця, величезні хмари, схили відбивається від Дніпра, ці будинки. Кіношна картинка. Щирість та теплі розмови", — пригадав Олександр Терен.

Новий виклик для "Холостяка"

Новий сезон "Холостяка" з Олександром Будьком обіцяє бути насиченим емоціями та несподіванками. Військовий та блогер відкрився по-новому, демонструючи свою романтичну сторону. Дівчата з усієї країни готові позмагатися за серце Олександра, і це обіцяє бути захоплюючою подорожжю.

Редактор: Эмилия Морозова