В очікуванні нової анімаційної пригоди від світу Толкіна, його шанувальники з нетерпінням перегортають сторінки календаря в очікуванні грудня 2024 року. Саме в цей час на великі екрани має вийти «Володар перснів: Війна рогіримів». І хоча це анімаційне переосмислення здається несподіваним відхиленням від звичної стилістики, інтрига навколо проекту лише зростає.

Чи зможе анімація перевершити очікування?

Якщо поглянути на проект крізь призму попередніх успіхів New Line, то нема сумнівів, що «Війна рогіримів» здатна стати справжнім хітом. SOLA Digital Arts, відома за своїми роботами над «Той, хто біжить по лезу: Чорний лотос», візьметься за анімацію, що обіцяє небачену раніше візуальну естетику.

Від ілюстраторів до акторів озвучування: команда мрії

Творча команда на чолі з легендарними ілюстраторами Аланом Лі та Джоном Хоу, які працювали над оригінальною трилогією, обіцяє перенести нас у ще більш глибокий вимір Середзем'я. Вже оголошено основний акторський склад, серед яких Браян Кокс як Хельм Молоторук та Міранда Отто у ролі Еовін.

"Очікування зростає, і ми готові вразити фанатів новим поглядом на улюблений світ", — ділиться представник студії.

Що буде далі?

Затримки релізу через страйки в Голлівуді лише підсилюють інтерес. І хоча світ Толкіна зазвичай асоціюється з епічними баталіями та міфічними істотами, ця анімація обіцяє відкрити нові горизонти улюбленої франшизи. Наступна пригода вже на підході, і вона точно не залишить байдужим жодного шанувальника.

Editor: Yana Davydiuk