Квитки в цирк 2023
![]()
26 вересня 17:00
вівторок
ЦИРК МРІЯ
|
![]()
28 вересня 18:00
четвер
ВОГНІ КИЄВА
|
![]()
29 вересня 18:00
п'ятниця
ЦИРК ВОГНИК
|
![]()
29 вересня 18:00
п'ятниця
ОРБІТА
|
![]()
30 вересня 11:00
субота
ВОГНІ КИЄВА
|
Квитки в цирк 2023
Афіша циркових вистав
Циркові виступи були в усі часи! Ці номери приводили глядачів у захват, захоплення, здивування, лякали і веселили. Всі номери тісно пов'язані з побутом людей, з появою нових ремесел, а також професій. На приклад гладіатори були прабатьками приборкувачів. Кінські гонки на колісницях - улюблене видовище древніх римлян - стало зародженням кінного цирку. А якщо говорити про джигитовке - трюках на конях, то це майстерність бере свій початок у кочовиків Сходу. Ніхто не подумав би. що канатоходство зародилося у майстрів плетіння канатів. Відвідуючи і стрибаючи по канату вони перевіряли і показували його міцність.
Квитки в цирк на сайті Ticketsbox
Різновиди жанрів зароджувалися все нові і нові, вони розвивалися, удосконалилися ще й завдяки новим технічним можливостям. Цирк завжди користувався величезним успіхом серед різних вікових груп: від малого до великого. У циркових номерах не було суворих обмежень і рамок, що давало артистам можливість вдосконалити свої номери, робити їх яскравими феєричними. На арені демонструвалася спритність, сила. незвичайні можливості тіла (гнучкість, акробатика). Люди з завмиранням серця стежили за тим, що відбувається на арені, в надії побачити диво, мріючи про незвичайне життя з надзвичайними можливостями. Також у глядачів існувало бажання відчути адреналін, або "полоскотати нерви". Це почуття на підсвідомому рівні призводило їх у цирк, а також цирк на воді кіев.Ведь було дуже багато небезпечних номерів, де артист міг загинути.
Ну і кому не хотілося від душі посміятися? Клоуни, блазні розважали публіку розповідаючи і показуючи жарти на злободенні теми.
На початку свого становлення циркові трупи були бродячими. Подорожуючи від міста до міста, вони влаштовували вистави у великих наметах, які зводили. Згодом в різних країнах починають зводити стаціонарні будівлі під цирк, купити квитки в цирк в якому вже міг кожен бажаючий.
Купити квитки в цирк онлайн
Цирк - від латинського circus - коло. Будинки цирку будують з круглою ареною в центрі і зрітельниміместамі по колу. Ось і в Києві перший стаціонарний цирк з'явився в 1875 р.. Він називався "Алькасар".Це було 2-х поверховий будинок, цирк налічував понад 60 артистів, номери за участю 40 коней. Тут виступав балет з Неаполя, лондонські клоуни. Але проіснував він недовго - всього один рік, так як вміст його було дуже витратним. Цирк закрили. І в Києві цілих 14 років не було цирку. І ось нарешті в 1903 році на вулиці нині Городецького був зведений цирк. Його назвали Hippo - Palace ( "Кінний Палац"). Він став найбільшим цирком Європи. Цирк вміщав 2 тисячі глядачів. Дивовижна архітектура, купол над манежем, зал в три яруси, електричне освітлення.
Але на жаль в 1941 році він був зруйнований. У 1964 р На його місці побудували кінотеатр Україна.
Восени 1960 р Було завершено будівництво нового Київського цирку. Зал вміщає 1900 посадочних місць для глядачів. Статус Національний Цирк України Київ він отримує в 1998 році і ставати головним цирком України. Цирк киев адреса відома всім жителям. У стінах цирку создаються блискучі номери, з якими артисти їздять по світу. Тут формується постійна трупа артистів різних циркових жанрів. балетний колектив. Іноді приїжджає Італійський цирк в киеве для розваги місцевих глядачів дивовижними виставами.
Вистави Національного цирку України стали більш якісними, зразковими, мають великий успіх у глядачів
площадки
- UYAVA на ВДНГ
- Atlas
- Палац Україна
- Палац Спорту
- Національний спортивний комплекс Олімпійський
- Жовтневий Палац
- Херсонський театр імені Миколи Куліша
- Будинок академії Динамо Київ Kids
- KINOMAN
- Актова зала ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
- Київський національний академічний Молодий театр
- ККЗ "Арена-центр"
- Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного
- Музей Miniland.ua
- Міський будинок культури
- Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера
- Театр ім.М.Старицького
- Купол цирку. Площа Вокзальна
- Парк ім. Т. Шевченка
- МІСТОХАБ