АНТИТІЛА – HELLO: ПРЕМ’ЄРА КЛІПУ ТА НОВОГО АЛЬБОМУ ГУРТУ!

Сьогодні,12 квітня, відбулася подвійна прем’єра від українського гурту Антитіла. Колектив представив шостий студійний альбом «Hello», у підтримку якого відбудеться стадіонний тур Україною, а також кліп на титульну пісню лонг-плею
Платівка «Hello» складається з десяти композицій. Чотири пісні – «TDME», «Лови момент», «Lego» та «Вірила» – вже отримали широку популярність, престижні відзнаки в шоу-індустрії країни, стали саундтреками кіно та серіалів. Також у альбом увійшли шість абсолютно нових треків. – Якщо робити особисту оцінку нової платівки «Hello», я вважаю, що це кращий наш альбом на даний момент. Так звучать Антитіла сьогодні, і це звучання дещо відрізняється від попередніх платівок. Тексти, мелодії, звучання – все створено з прицілом на роки! Ми поєднали синтезатори та оркестри, глибокі смисли та світлі емоції, танцювальні біти та баладні мотиви.
Важливо, що від самого початку створення майбутньої збірки, ми вже знали, якою буде титульна пісня альбому, ми розуміли, що її драматизм і досить напружена лірика може важко сприйматися слухачами. Але ті мурахи, які пісня викликала під час прослуховування у всіх людей, не залишали нам вибору. Отже, ласкаво просимо у світ «Hello», вникайте, слухайте, співайте! Все по-чесному. І до зустрічі на стадіонних концертах, – прокоментував фронтмен гурту Тарас Тополя. Водночас із релізом альбому відбулася прем’єра довгоочікуваного кліпу на головну пісню платівки «Hello», яка й дала назву альбому. В основі сюжету лежить постапокаліптична історія. Головний герой, якого зіграв Олексій Веренчик, фронтмент гурту Detach, повертається на планету земля після ядерного вибуху, аби перевірити, чи придатна земля для життя. Олексій не тільки зіграв головну роль, а й виступив режисером. – Цей кліп – продовження історії з кліпу «Лови момент»: про те, що Земля – наш дім, який треба оберігати. А про це багато хто забуває. На зйомках, як завжди, було дуже весело – наприклад, ми мало не втопили камеру. Знімали кліп близько чотирнадцяти годин. Нам треба, щоб в кадрі було і болото, і дорога, і поле – при цьому часу на переїзди не було. Дивним чином знайшли поле в Києві, який поєднував у собі все, що нам треба було. Машину з кліпу знайшли на смітнику, а рояль, на якому грає Тарас, купили на OLX. Мій костюм – справжній костюм пілота. Купили в одному з військторгу.
Але найскладніше – це пост-продакшн кліпу. Особливо, якщо врахувати, що робили ми його в рекордно короткі терміни. На все про все у нас було трохи більше доби – між зйомками кліпу та його прем’єрою було всього вісім днів, а до цього наша команда закінчувала проект для Алана Бадоєва. Але начебто вийшло, результатом усі задоволені! – поділився враженями Тарас Тополя. Цікавий факт! Оточення гурту Антитіла знає, що Тарас Тополя може переписувати тексти майбутніх пісень по декілька разів. Наприклад, на пісню TDME було написано три варіанти лірики, а фінальний текст, який отримала пісня, був завершений буквально перед студійним мікрофоном. Але у пісні Hello Тарас Тополя перевершив попередній результат. Чотири повноцінних тексти було створено ним протягом декількох місяців. Який саме став фінальним і увійшов до альбому, вирішували всією командою.