Чернівецький музично-драматичний театр: афіша та квитки 2023

 

Афіша Чернівецький музично-драматичний театр жовтень 2023

Билеты Kalush Orchestra
04 жовтня 19:00 середа
Kalush Orchestra
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ

Афіша Чернівецький музично-драматичний театр лютий 2020

Билеты Lords of the Sound «КІНОХІТИ: КРАЩЕ ЗА 5 РОКІВ»
17 лютого 19:00 понеділок
Lords of the Sound «КІНОХІТИ: КРАЩЕ ЗА 5 РОКІВ»
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ

Афіша Чернівецький музично-драматичний театр листопад 2019

Билеты Лазанья по-французьки
18 листопада 19:00 понеділок
Лазанья по-французьки
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ

Афіша Чернівецький музично-драматичний театр квітень 2019

Билеты Собаче серце
16 квітня 19:00 вівторок
Собаче серце
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ

Афіша Чернівецький музично-драматичний театр березень 2019

Билеты Лебедине озеро
08 березня 18:00 п'ятниця
Лебедине озеро
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Фільтр

Чернівецький музично-драматичний театр

Купити квиток в Чернівецький драмтеатр ім. Ольги Кобилянської

Музично-драматичний театр в Чернівцях — храм мистецтва і сучасний культурний центр міста

В Чернівцях — історичній столиці Буковини, музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської є справжнім храмом мистецтва і культурним центром міста, й грає виключно важливу роль. Сама монументальна споруда епохи Ренесансу, зведена у 1905 році за проектом видатних архітекторів Ф. Фельнера і Г. Гельмера, — авторами більше ніж 50-ти проектів оперних театрів в різних країнах, в тому числі в Одесі та Відні, є історичною пам'яткою архітектури національного значення. Вона не поступається кращим театрам Європи оздобленням загального інтер’єру та залу, що складається з затишного партеру, 35 розкішних лож просторого бельетажу та амфітеатру.

Загалом театр може вмістити 813 глядачів. А чудова акустика дозволяє їм насолоджуватися музикою й дійством, що відбувається на сцені, з будь-якої точки його глядацького простору. Першою виставою в день відкриття театру була п'єса Франца Шьонтана «Марія Терезія». В наступні часи на його сцені виступали знамениті майстри оперного та театрального мистецтва, такі славетні співаки, як Ф. Шаляпін, Е. Карузо, С. Крушельницька, М. Бієшу та інші.

Своєї трупи акторів театр не мав й приймав лише європейські театральні колективи, які приїжджали в Чернівці на гастролі. Тому його репертуар — оперні та драматичні спектаклі, оперети та комедійні вистави, складався в основному з творів західноєвропейської класики. Місцева театральна трупа була створена за участі акторів з колективу Харківського українського драматичного театру лише у 1940 році, після приєднання Буковини до УРСР.

Першою виставою була драма Лесі Українки «Лісова пісня». Прем'єра спектаклю відбулася 14 січня 1941 року. Ім'я славетної української письменниці — Ольги Кобилянської, театру було присвоєно в 1954 році. А друге своє народження він відзначив у 1980 році після реставрації будівлі. Тоді ж її занесли в реєстр пам'яток архітектури України. Статус «академічний» театр отримав у 2008 році.

Сучасна діяльність Чернівецького музично-драматичного театру

Зараз в Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської працює творчий колектив, що складається з 50 акторів, артистів балету й музикантів оркестру. 13 з них мають почесне звання народних та заслужених артистів України, заслужених діячів культури нашої країни. У репертуарі понад 40 класичних та сучасних драматичних творів вітчизняних й зарубіжних авторів, оперети, мюзикли, вистави для дітей. Трупа театру тішать своїми виступами не тільки мешканців Чернівців, але й театралів різних міст України, куди вона приїздить на гастролі.

Щороку, починаючи з 2003, наприкінці жовтня на базі Чернівецького театру відбувається чудове свято, яке порадує мешканців та гостей міста — це масштабний, як правило, 10-ти денний театральний фестиваль вистав комедійного жанру «Золоті оплески Буковини». За час його впровадження у ньому вже брали участь понад 100 театральних колективів з різних міст України: Львова, Києва, Тернополя, Одеси, Дніпра та інших. У 2013 році була створена й діє театральна студія для талановитої молоді, яка надає їм фахову підготовку до акторської професії.

Як купити квитки в чернівецький драмтеатр?

Скористайтеся послугами квиткового сервісу TicketsBox! Підпишіться та слідкуйте за афішею Чернівецького музично-драматичного театру ім. О. Кобилянської на нашому сайті. Замовляти та купувати квитки онлайн на будь-які культурно мистецькі та спортивні події в Україні на нашому сайті — це легко, просто та надійно. Інформація весь час поновлюється.