День Вуличної Музики повертається до Києва: дата, локації та інші деталі

Міжнародний День Вуличної Музики знову пройде в Києві. Сцени організують у столиці та ще в більш ніж 50-ти містах України. Виступити, як завжди, може кожен.
Міжнародний музичний волонтерський проект День Вуличної Музики знову відбудеться в Києві. Дата проведення — 19 травня.
Оновлений сайт під проект вже запустився. На ньому можуть реєструватися музиканти, волонтери, бажаючі взяти участь в ярмарках чи організувати точку вуличної їжі. Також організатори запрошують партнерів та спонсорів приєднатися до проведення Дня Вуличної Музики, який щороку відбувається завдяки внескам доброчинців через краудфандингову платформу. Закинути донат, домовитися про більш плідну співпрацю чи зареєструватися для участі можна за посиланням.
Відомо, що у Києві найбільш активні майданчики розмістять у Шевченківському та Подільському районах. На Подолі також облаштують AV drum’n’bass — локацію від Dj Tapolsky в пам’ять про великого друга і волонтера команди київського Дня Вуличної Музики Андрія AV. На Поштовій площі творче об’єднання MASTERSKAYA організує виступи своїх артистів.
Організатори події також повідомили, що вже подалися на громадський бюджет на 2020 рік, щоб у майбутньому забезпечити фінансування Дня Вуличної Музики в Києві. Всього ж для його проведення необхідно мінімум 250 000 грн.
День Вуличної Музики — масштабний міжнародний музичний волонтерський проект, в якому сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів і напрямків виходять на вулиці свого міста, щоб просто пограти та повеселитися.
Цей красивий музичний флеш-моб було започатковано 2007 року в Литві. За наступні 11 років до події приєднались Україна, Латвія, Росія, Грузія, Вірменія, Ірландія, Бельгія, Португалія та інші країни.
На Дні Вуличної Музики в різні роки виступали також відомі гурти та виконавці, серед яких Святослав Вакарчук та Денис Дудко (Океан Ельзи), YUKO, Laiah, The ВЙО, гурт “YEYO”, Alloise, Діля (Едуард Приступа) та Богдан Кутєпов, Fontaliza, MYOPIA, Правиця, литовські гурти Біплан та SKAMP, Blooms Corda, Ірена Карпа та гурт Qarpa, Христина Соловій, Павло Ігнатьєв і Мар’яна Головко. Крім усього іншого, виступали також дитячі оркестри, королі африканських барабанів, ансамбль гавайської музики, віртуози з етнічними інструментами та й маса інших оригінальних унікальних талантів. У минулому році тільки в Києві на Дні Вуличної Музики впродовж одного дня грало понад 600 музикантів на 15 локаціях.