Anderson .Paak випустив альбом. Знову. І ми його дуже радимо

У листопаді каліфорнієць випустив альбом Oxnard. Не минуло й півроку, як Anderson. Paak презентував ще один — Ventura. Вийшло кайфово та краще, ніж минулого року.
Минулорічний Oxnard був суцільним карнавалом, на якому Anderson .Paak крутив романи з фанком, соулом, R’n’B і хіп-хопом, надаючи перевагу останньому. Альбом був успішним, посів 11-е місце в чарті Billboard та отримав непогані відгуки критиків. Нова робота Ventura вийшла всього за п’ять місяців після свого попередника. І це вже зовсім інша платівка. Жанрово вона схожа на Oxnard, але той альбом здавалося, був записаний для всіх, а от Ventura музикант зробив для себе.
Це не карнавал, а вечірка для своїх. Тут мінімум хіп-хопу, як завжди, максимум живої гри від лайв-бенду Anderson .Paak, який витримує ідеальний баланс між амбіціями бути поп-зіркою і триматися свого R’n’B-коріння.
Різниця між цими альбомами як між двома частинами The 20/20 Experience співака Джастіна Тімберлейка. Якщо перша була цікавим поп-творінням Джастіна, то друга — лише поп-продуктом для мас-маркету. У сьогоднішнього героя ситуація трохи інша.