SHY ТА PIANOБОЙ – «ЦІЛУЙ МЕНЕ»: ПРЕМ’ЄРА ДУЕТНОЇ ПІСНІ ТА КЛІПУ!

Український артист Дмитро шуров, який виступає під псевдонімом PIANOБОЙ, випустив спільний трек зі співачкою-початківцем Shy. Сингл називається «Цілу мене». Він пропонує кожному зупинитися хоч на хвилину, відкласти буденні речі та згадати про найважливі – бути тут і зараз зі своїми людьми.
Під псевдонімом Shy криється Саша Карягіна – переселенка з Донецька та талановита авторка та співачка. Вона брала участь у 8 сезоні телешоу «Х-фактор», де Дмитро Шуров був суддею,але залишила шоу за крок до прямих ефірів. – Для мене ця пісня, звичайно, не про паління, а про те, що за атрибутами повсякденності ми забуваємо і відкладаємо по-справжньому важливі речі, – говорить Shy . – Можна замінити слово «куриш» на все що завгодно, суть залишається незмінна – не марнуй час. Коли Pianoбой долучився до створення пісні, вона набула іще одного змісту. У нас вийшов діалог між жінкою і чоловіком про вічне.
Запропонувати Дмитру Шурову дует Shy наважилася, написавши йому електронного листа. У ньому було демо з «порожнім» куплетом, де дівчина уявляла голос саме  PIANOБОЙ. Через кілька днів Саша отримала відповідь з текстом «привіт» та смайликом і вкладеним музичним файлом. Дмитро написав другий куплет, поки слухав скетч за кермом. «Нащо ти куриш, цілуй мене» – він розуміє як «у тебе є все, що потрібно для щастя, прокидайся і бери його». – Для мене немає значення, відома ця артистка чи початківець, якщо мене зачепила пісня, – розповідає PIANOБОЙ. – Кожен день я отримую декілька листів  від молодих музикантів, зажди їх читаю та відповідаю. Іноді це просто люди, які ще не розуміють, що їм робити в музиці, але трапляються і реально круті автори, яких хочеться підтримати. До того ж, відчуваю жагу надати трохи поштовху молодим музикантам без продюсерів, бо нещодавно я сам був таким. У 2012 році мало кому відомий Pianoбой випустив трек «Этажи» у фічерінгу з гуртом «Бумбокс», що допомогло мені вийти на більш широку аудиторію. Жодних планів по продюсуванню кого-небудь, окрім свого сина, я не маю. Я впевнений, що у Shy є майбутнє в музиці як в Україні, так й за її межами. Не виключаю, що вона – нова українська DIDO. Сподіваюсь, колись візьме мене на розігрів у всесвітньому турі .
Режисером кліпу став Юрій Двіжон. У відео він хотів показати, що свою людину ти помітиш серед сотен навколо.
Продюсувати Shy Дмитро не збирається. Цим дуетом він хотів показати, що досі виступає «про творчість» у чистому вигляді.

 

Социальная активность
Лента новостей