UYAVA на ВДНГ

UYAVA на ВДНГ

UYAVA — це арт-простір в самому сердці ВДНГ. Ця локація поєднує в собі затишний відпочинок на природі з освітніми, мистецькими та культурними заходами.

Основна ціль — дати гостям відчуття затишку, де вони можуть відпочити від шаленого ритму в Саду Бажань та нагадати про існування чогось прекрасного і, найголовніше, не забувати про наших хоробрих захисників і збирати для них допомогу! Бо кожний вхідний квиток — це донат на ЗСУ.

Найближчі події:


Виступ легенд джазу Олексія Когана та New JazzinKyiv BandГуру українського джазу, якого поважають як в Україні, так і в усьому світі — Олексій Коган, разом з New JazzinKyiv Band продемонструють справжній фірмовий та смачний джаз.

Досвідченні майстри заграють цікаву програму "Джазові історії для людей", що наповнена особливим репертуаром, спілкуванням з гостями, та позитивним настроєм.

30 червня | Квитки 500 грн


Благодійний захід Portal8 годин фірмової музики від найкращих українських продюсерів та DJ. Кошти будуть збиратись задля допомогти 23 ОСБ ЗСУ та на купівлю дрону. 

Line-up:

▪️ Monastetiq 
▪️ Two Are 
▪️ Deenara 
▪️ Neba 
▪️ Artaria b2b Votuma 
▪️ Fleming 
▪️ Latyshev b2b Neumateria

1 липня |
 Квитки 400 грн

 

 

 Етно – світ «Країна Мрій»


На самі купальські свята, на зелених теренах Києва на території магічного арт-простору UYAVA зберуться коштовні музичні скарби нашої країни та іноземні митці та занурять нас в етнічні нетрі давнини та сучасності.

Найцікавіша низка етно-митців, зібрана з перлин української та іноземної культурної спадщини торкнеться струн вашої душі, бо Олег Скрипка, НАОНІ, Христина Соловій, PATSYKI Z FRANEKA та багато інших творців вже готові заряджати вас магією фолк - вайбу.

7 - 9 липня | Квитки від 200 грн


Виступ неймовірних гуртів BLOOMS CORDA та SHEETEL з підтримкою DJ KIPTILOV


BLOOMS CORDA — музична скарбниця з самобутньої фанкової, навколоджазової музики із поетичними україномовними текстами. Романтичні тексти та захоплюючий інді-саунд змусять вас не відривати очей від виступу.

SHEETEL — атмосферний арт-рок з елементами тріп-хопу, джазу, гранжу, пост-панку із шамансько повторюваним звуковим ландшафтом. Глядачі обожнюють живі перформанси гурту, навіть ті, хто добре знайомий з їх творчістю, обов’язково почують нові інструментальні партії та драматичні переходи. 

Виступ цікавих гуртів підтримає талановитий DJ KIPTILOV, який зробить ваш настрій диско-фанковим своїми яскравими сетами.

14 липня | Квитки 400 грн


Виступ легендарного британського продюсера LONDON ELEKTRICITY


Справжній майстер в світі електронної музики, що професійно поєднує в своїх треках драм-енд-бейс, ліквід-фанк, брейкбі та ейсид-джаз, виступить в Києві з новою програмою, яку британський продюсер вже анонсує в світовому турі. 

Побачити наживо, відчути магію звуків талановитого музиканта та відкласти цей день в своїй уяві на все життя — найкраще рішення. 

15 липня | Квитки 400 грн


 

► ВДНГ, проспект Академіка Глушкова 1 (Сад Бажань, від головного входу праворуч до оранжереї)

Важливо! Поряд з локацією знаходяться два бомбосховища і метро «Виставковий Центр». 

 

Top events

Билеты Miniland
29 may 15:00
Miniland
Билеты ZOO
28 may 10:00
ZOO
Билеты ANTYTILA
23 august 20:00
ANTYTILA
Билеты Kids Fest
1 june 11:00
Kids Fest
Билеты DAKHABRAKHA on V’YAVA
2 june 17:00
DAKHABRAKHA on V’YAVA
Билеты NATALIA MOGHILEVSKA. DAUGHTERS
25 june 19:00
NATALIA MOGHILEVSKA. DAUGHTERS
Билеты Casting Direction 1.0
18 may 12:00
Casting Direction 1.0
Билеты The Garfield Movie
27 may 19:30
The Garfield Movie
Билеты Furiosa: A Mad Max Saga
27 may 19:40
Furiosa: A Mad Max Saga
Билеты The Chimera
27 may 20:00
The Chimera
Билеты IF
28 may 11:00
IF