Історія Сергія Міхалка і Brutto: вийшов документальний фільм BRUTTO NOSTRA

Дивіться історію BRUTTO, злети та падіння Сергія Міхалка та інші подробиці з життя колективу.
Стрічку знімали два роки. Режисером BRUTTO NOSTRA став телеведучий і продюсер Дмитро Авдєєв, відомий роботою на MTV-Україна, режисурою окремих випусків шоу «Орёл и Решка» і власними короткометражками. 
«На мій погляд, в історії світового шоу-бізнесу не траплялося нічого подібного і настільки унікального, як історія, яка сталася з Сергієм Міхалком. 
Упасти на саме дно, і через кілька років піднятися на саму вершину в новому образі. Стати лідером трьох по-своєму унікальних і популярних гуртів. Написати таку кількість хітів і створити таку велику міцну сім’ю. Мати таке почуття гумору. Мати таку фізичну і внутрішню силу. Я навіть уявити не можу, наскільки треба бути унікальною і сильною особистістю. 
Цю історію мав хтось розповісти. І я надзвичайно щасливий, що про всесвіт Brutto Nostra розповісти вдалося саме мені. Це було моєю мрією. А тепер ця мрія поспілкуватися з Міхалком, гуртом BRUTTO та всіма, хто оточує цю людину, стала реальністю. Це круто!», — коментує стрічку режисер.
Допрем’єрний показ фільму в Києві відбувся 7-го жовтня. Судячи з відгуків, кіно вийшло цікавим. 
Про майбутні виступи BRUTTO інформації немає, але в грудні відбудеться великий концерт у Києві, на якому Сергій Міхалок зіграє золоті хіти «Ляписа Трубецкого».