Нове ім’я. Zitkani — унікальний погляд на українську народну музику

Під кінець року в українській музиці виходить альбом гурту Zitkani, який не можна ігнорувати, а біографія фронтвумен Валентини Левченко гідна екранізації.
«Береги» — перший альбом українського гурту Zitkani, записаний у Бразилії місцевими музикантами. Це оригінальний реліз у жанрі world music, підсумок планомірного духовного зростання та результат кардинальних змін у житті вокалістки та ідеологині проекту Валентини Левченко.
У свої 35 років вона мала успішну кар’єру в сфері HR на металургійному заводі. Після річного творчого ретрита до Бразилії вирішила порвати зі старим життям. Валентина Левченко пройшла курс вокальної імпровізації під керівництвом джазової співачки Rhinannon, яка виступає з легендою Боббі Макферріном.
Разом з однокурсниками Валентина провела міні-тур по США, дала сольний концерт у бразильському клубі. Коли рішення про запис альбом було прийнято, вона звернулася до бразильського музиканта та аранжувальника Кіко Войскі. Разом вони з місцевими музикантами за місяць створили «Береги».
Мандоліна, берімбау, мрдангі, конго — українська етнічна музика зіграна на екзотичних інструментах музикантами, які нічого про неї не знали. Лірику трьох пісень для Zitkani написала поетеса Міріам Драгіна, для інших були взяті тексти українських народних пісень.
Слухайте унікальний погляд на українську етніку на цифрових платформах. Випуск альбому відбувся на новому лейблі Mnogo Vody від однойменної піар-агенції.