Ольга Сумська отримала критику за прогулянку новим київським мостом "Хвилі Азову"
Ольга Сумська отримала критику за прогулянку новим київським мостом "Хвилі Азову"
Прогулянка мостом у День Києва
Відома українська акторка театру та кіно Ольга Сумська разом зі своїм чоловіком Віталієм Борисюком вирішила відзначити День Києва, відвідавши новий пішохідний міст "Хвилі Азову". Цей міст з'єднує острів Оболонський з парком "Наталка" і став новим місцем для прогулянок киян.
Історія будівництва мосту
Ольга Сумська поділилася інформацією про те, що конструкції для мосту були виготовлені ще до початку повномасштабного вторгнення на Азовсталі в Маріуполі. Однак через війну будівництво було призупинено. "Завдяки коштам іноземних та вітчизняних меценатів будівництво об’єкту розпочали в 2021-му, призупинили на початку повномасштабної війни та відновили навесні минулого року. І ось нарешті кияни і гості столиці можуть побачити цей просто казковий, нескінченний Оболонський острів, на який можна потрапити через хвилястий красень міст", — написала зірка.
Реакція користувачів мережі
Аудиторія акторки не розділила її захвату новим місцем для прогулянок. Багато користувачів вважають недоречним викладати такий контент в день, коли рятувальники шукають тіла загиблих у Харкові. Інші впевнені, що кошти від будівництва мосту було б доцільніше спрямувати на потреби військових.
"Харків сумує, а в Києві як завжди все весело…А скільки млн списали собі в кармани?"
"А не міг пан мер попросити меценатів, щоб не міст будували, а перенаправити гроші на дрони?"
"Ось так і живемо. Харків плаче — Київ святкує. Зовсім це все не на часі."
Дискусія щодо доречності будівництва
Критики також звернули увагу на те, що у час, коли багато міст України перебувають під постійними ракетними обстрілами, відкриття нових інфраструктурних об'єктів викликає неоднозначні реакції. Вони звинувачують мера Києва Віталія Кличка у невиправданих витратах коштів на будівництво мосту.
"Пані Ольго, чи Вам за саму себе не соромно, коли пів країни під ракетами, а Ви шануєте пана Кличка за відкриття мосту, який насправді не на часі?!"
"Наче нема війни"
Підсумки та прогнози на майбутнє
Незважаючи на критику, міст "Хвилі Азову" залишається новим місцем для прогулянок киян та гостей столиці. Важливо розуміти, що такі проекти мають як своїх прихильників, так і опонентів, і кожен з них має право на свою думку. Час покаже, чи стане цей міст символом відродження та єдності, чи залишиться об'єктом суперечок у суспільстві.
Редактор: Яна Давидюк