ONUKA та The Maneken візьмуть участь у Ході Гідності на День Незалежності

Цьогорічне святкування Дня Незалежності України в Києві відбудеться за участі ONUKA, The Maneken та відомих оперних співаків і співачок.
24 серпня в столиці відбудеться Хода Гідності — урочистий захід до Дня Незалежності України. Кураторами події виступають кліпмейкер Алан Бадоєв та режисерка-постановиця Олена Коляденко, які вирішили змістити акцент від конструкцій і декорацій на людей та їхні вчинки.
«Найдорожчими на День Незалежності будуть люди — наші талановиті співвітчизники, які приїздять з усіх куточків України та світу для того, щоб привітати свою державу.
День Незалежності — це наша з вами історія і ця історія не про силу, а про людей. Ми хочемо показати не танк, а танкіста. Не літак, а його льотчика.  А разом з ними поруч вченого, лікаря, спортсмена, художника, музиканта — людей, що створюють історію нашої держави», — коментують Алан і Олена.
Сьогодні також стало відомо, що Ната Жижченко (ONUKA) співатиме в урочистій частині заходу, а саундпродюсер Євген Філатов (The Maneken) спродюсує музику до нього.
Окрім них, участь у Ході Гідності візьмуть оркестри, оперні співаки Андрій Романенко та Євген Орлов (соліст Берлінської державної опери), оперні співачки Оксана Крамарева (лауреатка конкурсу Пласідо Домінго «Опералія») та Анжеліна Швачка. Спеціальним гостем події стане легендарний український композитор Мирослав Скорик.
Також нагадуємо, що нещодавно  Алан Бадоєв підписав багатомільйонний контракт з китайською компанією