Пожежі в Австралії: Елтон Джон, Metallica та Pink перераховують мільйони доларів на допомогу

Музичні гурти, сольні виконавці, актори та інші артисти об’єдналися для допомоги Австралії, яка потерпає від лісових пожеж.
Metallica та її фонд All Within My Hands перерахували 750 000 тисяч доларів на допомогу постраждалим від лісових пожеж в Австралії. Легенди металу приєдналися до Елтона Джона, Кайлі Міноуг та Pink, які раніше пожертвували один мільйон та по 500 тисяч доларів відповідно на боротьбу зі стихією.
У свою чергу, австралійська виконавиця Кортні Барнетт організовує два благодійних концерти в Мельбурні. Кошти з них підуть на пожежні служби та порятунок дикої природи. Пожертвування також зробили гурт Vampire Weekend, саундпродюсер Flume, кантрі-виконавиця Кейсі Масґрейвс та багато інших. 
Актори, спортсмени та блогери також перераховують величезні суми фондам і благодійним організаціям. Кріс Хемсворт та Ніколь Кідман перерахували один мільйон та 500 тисяч доларів відповідно.
Австралійська блогерка та комедійна артистка Селестіна Барбер організувала збір коштів на допомогу постраждалим від пожеж. Станом на 4-те січня 400 тисяч людей разом пожертвували більше 15 мільйонів доларів.
Неочікуваний донат прийшов від ню-моделі Кайлен Ворд. Вона надіслала власні оголені фотографії кожному, хто пожертвував мінімум 10 доларів на одну з обраних благодійних ініціатив і надіслав їй квитанцію про це. Таким чином вийшло зібрати понад 700 тисяч доларів для допомоги в природній катастрофі.
Лісові пожежі в Австралії тривають з вересня 2019 року. За цей час вогонь знищив понад шість мільйонів гектарів лісу. За підрахунками Всесвітнього фонду дикої природи, через пожежі загинули більше мільярда тварин. Стихія забрала життя мінімум 24 людини.