Квитки на заходи в жанрі прогресивний рок

 
Заходів немає щоб не пропустити коли з`являться!

Учасники

  • Машина часу
  • Black Peaks
  • Stoned Jesus

Квитки на заходи в жанрі прогресивний рок

Прогресивний рок - це музичний жанр, який відрізняється складними музичними формами. Він перетинається з іншими підвидами музики: починаючи від народних композицій, і закінчуючи такими напрямками, як авангард і джаз.
В принципі, в плані поєднання з іншими музичними стилями, даний жанр сприймається рок-музикою, як аналог джазового фьюжна. Колективи, які тільки почали розвиватися в цьому напрямку, використовували поєднання цього стилю з іншими, щоб долучити рок і поп. Групи, які виступають в стилі прогресивного року, хочуть висунути його на новий гідний рівень, щоб сучасне суспільство стало сприймати його, як високе мистецтво. Також учасники подібних проектів долучають прогресив рок до сучасності в силу того, що вони не хочуть залишатися наодинці зі своєю творчою діяльністю. Більшість з таких музикантів мають консерваторську освіту.
Про це музичному стилі вперше стало відомо в Англії до кінця 1960-х років. Він став користуватися особливою популярністю і затребуваністю по настанню 70-тих років. Америка, Квебек і Європа була найбільш зацікавлені в даному жанрі.
Кризовий період перепадає на 80-ті роки 20-го століття, але до цього дня прогресивний рок має місце бути, він в якійсь мірі є успішним і продовжує поступово розвиватися.
Зараз сформували величезну кількість піджанрів даного музичного стилю, яскравими прикладами яких є: кентербері, мат-рок та інші.
Колективи, які відносять себе до прогресив року, визначаються з великими труднощами, як і сам жанр.
Музикантами, які зробили найбільший вплив на стиль в 70-тих роках, були такі всесвітньо відомі люди, як: Пінк Флойд, Генезис, Кемел та інші.
Їх музичні композиції особливо не мали нічого схожого між собою, хоча безліч (враховуючи і деяких учасників цих груп) переконані в тому, що вони демонструють саме прогресивний рок.
Інші музичні проекти, які користуються популярністю по всьому світу, а саме: Квін, Діп Перпл, Радіохед, Тул і т.д., не мають настільки яскраво вираженою приналежності до прогресивного року.
Має сенс уточнити, що саме слово «прогресивний» по настанню 70-тих років застосовувалося з метою підкреслення новоспечених музичних колективів. Цей термін став мати відношення до специфічного музичного стилю тільки за спільною згодою його шанувальників і критиків.
Первісна суть терміна при цьому загубилася, що стало результатом того, що у визначенні «прогресивності» колективу почали відбуватися якісь складності.
У деяких випадках виконавці спрощують свій музичний жанр. У таких ситуаціях часто говорять, що колектив виконує прогресив, якщо він записав, щонайменше, один прог-збірник. Або до жанру відносять не колектив, а певний альбом.
Є музиканти, які сприймають назву «прогресив рок», як ярлик. А оскільки ярлики навісити на себе вони не хочуть, то відгороджуються від жанру.