Поштовий проспект, 23: афіша та квитки 2023

 

Афіша Поштовий проспект, 23 грудень 2023

Билеты СКАЙ У СУПРОВОДІ ОРКЕСТРУ. ДАЙ МЕНІ ЛЮБОВ
03 грудня 18:00 неділя
СКАЙ У СУПРОВОДІ ОРКЕСТРУ. ДАЙ МЕНІ ЛЮБОВ
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ

Афіша Поштовий проспект, 23 жовтень 2023

Билеты Zlata Ognevich. Концерт у супроводі Kazka Records Band
14 жовтня 18:00 субота
Zlata Ognevich. Концерт у супроводі Kazka Records Band
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ

Афіша Поштовий проспект, 23 березень 2023

Билеты ЦИРК ВОГНИК
09 березня 12:00 четвер
ЦИРК ВОГНИК
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Фільтр

Криворізький театр драми та музичної комедії ім. Т. Шевченка

На офіційному сайті купити квитки до театру Шевченка Кривий Ріг, на сьогоднішній день цей театрально-розвивальний заклад вважається основним культурним осередком Кривого Рогу. Спорудження драмтеатру є дуже значущим для городян та приїжджих із зарубіжжя. Воно постає перед усіма, як культурна, мистецька та історична цінність міста.

Історична жилка драмтеатру Кривого Рогу починається 1934-го року. Спочатку у місті було зведено театр під назвою «Кривбас», в якому артисти виступали з творами, присвяченими праці та бойовим подвигам радянського народу. Але навіть такі постанови завдяки артистам користувалися величезною популярністю, і звели установу на новий творчий рівень. Якщо говорити про саму споруду, де досі виступають театральні гурти, то її збудували ще 1951-го року.

За часів військових  Діяльність творчої групи театру довелося переїхати до Красноярського краю, де вони були змушені продовжити роботу. Після того, як війна в Україні закінчилася, театральний колектив повернувся на своє місце. У Кривому Розі половину артистів перенаправили до Російського драматичного театру ім. Т. Шевченка. Офіційно свою останню назву, яка існує донині, культурна установа отримала 1981 року.

Через три роки на честь свого п'ятдесятиріччя Президія Верховної Ради УРСР нагороджує театр почесною грамотою за успіхи у розвиток радянського театрального мистецтва.