Українсько-грузинська співачка Sophie Villy повернулася. Дивіться новий кліп

Ще кілька років тому Sophie Villy виступала на фестивалі SXSW, грала в Америці з музикантами Тома Вейтса та Лани Дель Рей, випускала цікаві альбоми. Тепер вона повертається після короткої перерви з новим кліпом та розказує про майбутні плани.
Another Existence — одна з пісень альбому Planet A, який співачка випустила в 2017-му. Відео на неї зняв у Парижі французький режисер Жан-Марі Марбах навесні минулого року. Через зайнятість володаря UK Music Video Awards іншими проектами кліп вийшов лише зараз.
Cофі переїхала до України у 2008-му році через російсько-грузинську війну. У період з 2011 по 2017 рік вона записала три альбоми, відіграла чимало концертів у США, де в складі її гурту грали музиканти Тома Вейтса та Лани Дель Рей. 
Про її дебютний кліп Connected у 2013-му році писало британське видання The Guardian, Софі виступала на розігріві Анни Келві у Будапешті та грала на міжнародному шоукейсі SXSW.
Ми поспілкувалися з нею про те, чим вона займалася в останні роки та спитали, чи чекати від неї нової музики. Спойлер: ще й як.
«Одразу скажу, що я не припиняла займатися музикою. Просто після виходу Planet A я вирішила рухатися без дедлайнів. До того ж у вересні я стала мамою, але весь час писала і продовжую писати новий альбом. Він вийде восени наступного року. Також я записала саундтрек до фільму The Criminal Man. Стрічку представили на Венеціанському кінофестивалі.
Паралельно з цим відкрила в Грузії студію Soulscope. Це творчий простір для підлітків, що шукають своє покликання. Працювати з ними приємно, особливо коли це відбувається через музику та інші види мистецтва. Діти розкриваються, і разом ми робимо крутезні речі. У нас тут часто відбуваються сесії звукозапису у вільному режимі. Планую включити на новий альбом роботи учнів.
На найближчі кілька місяців донька — моя головна турбота. Проте з весни 2020 року я знову даватиму концерти, а потім вийде альбом. До зустрічі!»