В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ MONATIK ПРЕЗЕНТУЄ ГОЛОВНИЙ САУНДТРЕК ДО ФІЛЬМУ «ВІЧНО ТАНЦЮЮЧА ЛЮДИНА»

В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ MONATIK ПРЕЗЕНТУЄ ГОЛОВНИЙ САУНДТРЕК ДО ФІЛЬМУ «ВІЧНО ТАНЦЮЮЧА ЛЮДИНА»

Це відео артист, продюсер і креатор готував понад 20 років.
З нагоди 35-річчя, в свій день народження, MONATIK презентує головний саундтрек документального фільму «Вічно танцююча людина» - «вії безпеки».
Дана композиція увійшла в третій сольний альбом «Love It ритм» і полюбилася мільйонам слухачів на всіх стрімінгових платформах по всьому світу.
Сьогодні «вії безпеки» виходить в світ у вигляді екранізації ретроспективи до документального фільму, хроніки відвертих сімейних кадрів з особистого і творчого життя продюсера і креативний MONATIK.
MONATIK: «вії безпеки» - це світло, що пробивається крізь хмари.
Ця пісня, як ніяка інша описує шлях до мети: "скільки побачили, скільки разів ламали, як би сильно не носила нас земля, а це було все не дарма".
Ми вирішили зробити на неї відеороботу, яка складається з намальованих моментів, архівів, відео, які ми встигли зібрати з подорожей, гастролей з різних куточків світу.
Це дуже тепле відео, яке в період всесвітньої пандемії виглядає ще більш ностальгічно, і ти дуже хочеш, щоб повернулися ці часи.
І я вірю, що це так і станеться».

«Ковід змінив наше життя ... і спогади змінив, загострив їх ...
прямо під вії безпеки».

Режисером відеохроніки виступив Артем Григорян, який понад 5 років провів у подорожах по гастролях разом з командою артиста, зобразив найбільш знакові події з життя MONATIK.
У даній роботі оцифровані неймовірно цінні касетні архіви більш ніж 20-річної давності (дитинства і молодості продюсера і креативний).
У роботі "вії безпеки" MONATIK вперше показує обличчя своїх дітей - Данила і Платона; відеозапис, як артист забирав синів з пологового будинку; пам'ятні кадри весілля зі своєю дружиною Іріша Монатік і інші, дуже особисті моменти життя.
Робота «вії безпеки» простежує шлях становлення особистості і артиста MONATIK, від початківця музиканта до зірки сучасної поп-сцени, який безпосередньо впливає і створює історію музики самостійно, без допомоги продюсерів.
Дана робота інтригує перед великою прем'єрою документальної стрічки «Вічно танцююча людина», яка виходить в широкий прокат 1 червня 2021 року.

Топ події

Билеты Мініленд
27 вересня 15:00
Мініленд
Билеты Кохання без контракту
25 вересня 11:00
Кохання без контракту
Билеты Привиди у Венеції
25 вересня 11:00
Привиди у Венеції
Билеты Репродукція майбутнього
25 вересня 11:15
Репродукція майбутнього
Билеты ПІСЛЯ. Назавжди
25 вересня 11:20
ПІСЛЯ. Назавжди
Билеты Мармадюк
25 вересня 11:35
Мармадюк
Билеты Довбуш
25 вересня 12:00
Довбуш
Билеты Боротьба за спадок
25 вересня 12:05
Боротьба за спадок
Билеты Космоголовий
25 вересня 12:30
Космоголовий
Билеты Барбі
25 вересня 13:20
Барбі
Билеты Невдале пограбування
25 вересня 13:25
Невдале пограбування
Билеты Оппенгеймер
25 вересня 14:00
Оппенгеймер
Билеты Душа команди
25 вересня 14:00
Душа команди
Билеты Мег 2: Западина 3D
25 вересня 15:30
Мег 2: Западина 3D