Юлія Саніна, відома українська співачка та фронтвумен гурту Hardkiss, нещодавно поділилася радістю сімейного відпочинку на гірськолижному курорті за кордоном. Та її пост в Instagram викликав шквал критики з боку підписників, які поставили під сумнів законність перебування її чоловіка, музиканта Вала Бебко, за межами України під час воєнного стану.

Сімейний відпочинок під прицілом критики

Підписники почали ставити питання: "Як Вал Бебко зміг виїхати з країни?". І хоча спочатку Юлія намагалася ігнорувати закиди, зрештою не змогла залишитися осторонь і дала відповідь, яка стала своєрідним поясненням для всіх скептиків.

"Ніхто нікого не вивозив. Наша родина виїхала ще до повномасштабного вторгнення", – пояснила Саніна, тим самим розвінчуючи чутки про можливе сприяння у виїзді її чоловіка.

Історія, що розгортається

Вал Бебко, відомий своєю рідкісною появою в соцмережах, вже давно перебуває в тіні публічного життя. Востаннє шанувальники могли бачити його в жовтні минулого року, коли він поділився кадрами з Лос-Анджелеса, де мав тур із гуртом. Тож для багатьох стало несподіванкою його відсутність в Україні у такий складний період.

Особисті виклики та стосунки

Крім того, у квітні цього року Юлія вже ділилася подробицями кризи у стосунках із Валем. Чи пов'язана теперішня ситуація з тими проблемами, залишається загадкою. Проте ця історія, як і життя самої Юлії, сповнена не лише випробувань, а й прикладів стійкості та впевненості в собі.

У своєму коментарі Юлія Саніна ще раз наголосила на тому, що їхня родина залишається єдиною, незважаючи на будь-які обставини. Ця ситуація лише нагадала, наскільки важливими є щирість та комунікація з власними шанувальниками у цей непростий час.

Editor: Yana Davydiuk