Квитки на заходи в жанрі шоу
23 березня 17:00
субота
SVET | M1 Готель, Одеса.
|
19 березня 17:00
вівторок
ВОГНІ КИЄВА
|
20 березня 17:00
середа
ВОГНІ КИЄВА
|
22 березня 18:00
п'ятниця
ЦИРК ВОГНИК
|
23 березня 13:00
субота
Шоу-програма "Магія мильних бульбашок"
|
23 березня 14:00
субота
ВОГНІ КИЄВА
|
23 березня 17:00
субота
ВОГНІ КИЄВА
|
24 березня 11:00
неділя
Шоу-програма "Skittles show" для дітей 4-9 років
|
24 березня 13:00
неділя
Інтерактивна шоу-програма для дітей "Фокуси, Магія, Кролик"
|
24 березня 15:00
неділя
Інтерактивна шоу-програма для дітей «Wonka Show»
|
27 березня 17:00
середа
Промінь
|
29 березня 18:00
п'ятниця
ОРБІТА
|
30 березня 15:00
субота
ШОУ-ПРОГРАМУ ДЛЯ ДІТЕЙ "НЕОНОВА БУЛЬБАШКОВА МАГІЯ"
|
Заходів немає щоб не пропустити коли з`являться!
Учасники
- Театр танцю Віталія Загоруйка
- Sukhishvili
- NOTRE DAME DE PARIS
- Театр тiней теулiс
- Слава Фролова
- Мамахохотала
- Мужики не танцюють стриптиз
- The Chainsmokers
- Валерій Жидков
- Артем Гагарин
- Марія Трепікова
- Александр Ярема
- Степан Казанін
- Кравець Олена Юріївна
- Євген Вікторович Кошевий
- Александр Викторович Пикалов
- Юрій Миколайович Крапов
- Корявченков Юрій Валерійович
- Вокальна студія Планета Music
- EPIFANIO LOPEZ
- Cirque du Soleil
- Олег Акулич
- Лариса Удовиченко
- Ольга Сташкевич
- Сергій Колесников
- Марія Болтнева
- Ася Середа - Голдун
- Дмитро Шарабурін
- Павло Баршак
- Олена Корiкова
- Ігор Ліванов
- Анатолий Анатолич
- Александр Станкевич
- Сергій Бібілов
- Александр Педан
- Антон Лирник
- Александра Машлятина
- Гарік Корогодський
- Георгий Делиев
- Osocor Winter Residence
- Volodymyr Dantes
- Ваня Люленов
Квитки на заходи в жанрі шоу
Підпишіться
Дякуємо за підписку
площадки
- Палац Україна
- Національний спортивний комплекс Олімпійський
- Палац Спорту
- МЦКМ «Жовтневий Палац»
- Херсонський театр імені Миколи Куліша
- KINOMAN
- Стадіон Гірник
- ПС «Венето-Спорт»
- Палац культури
- Київський національний академічний Молодий театр
- Житомирський обласний музично-драматичний театр імені І.Кочерги
- Музей Miniland.ua
- Будинок культури Цементників
- Житомирська обласна філармонія ім. С. Ріхтера
- Чернівецький музично-драматичний театр ім. О. Кобилянської
- Чернігівський обласний академічний драмтеатр ім. Т.Г.Шевченка
- Міський будинок культури
- Чернігівський обласний молодіжний театр
- Парк ім. М. Леонтовича