ІНТРИГА: SAMVEL ПРОКОМЕНТУВАВ ВІДНОСИНИ З УЧАСНИЦЕЮ ШОУ «ГОЛОС КРАЇНИ-11»

ІНТРИГА: SAMVEL ПРОКОМЕНТУВАВ ВІДНОСИНИ З УЧАСНИЦЕЮ ШОУ «ГОЛОС КРАЇНИ-11»

«Нас пов'язує минуле, про який ми ніколи не розповідали. Так нехай же це зробить наша пісня », - коментує прем'єру Semyokhina.

«Приватне завжди має бути тільки для двох. Я дуже тепло і трепетно ​​ставлюся до Жені. Цей дует - чудова спільна робота, яку ми зробили і завдяки, і всупереч нашим бурхливим емоціям », - ділиться Samvel.

Вони молоді, красиві і талановиті. Хлопці сміливо експериментують з музичними стилями і текстами. Semyokhina & Samvel - перша і несподівана дуетну історія для обох.
Учасниця проекту «Голос країни-11» - стильна, харизматична «дівчина зі шрамами» - яскраво заявила про себе в 2020 році, випустивши кілька хітових треків і нетривіальну відеороботу «Кращий колишній».
Samvel - спортсмен і переможець проекту «ТМПУ», залишив успішну модельну кар'єру і більше роки тому офіційно оголосив про те, що буде займатися лише музикою.
Їх часто бачать разом, але тільки не на світських заходах. Samvel і Semyokhina жодного разу не відкрили шанувальникам імена своїх обранців і подробиці особистого життя. Можливо, саме цей пронизливий трек «Не допивай мою душу» відкриє те, що так хочуть дізнатися навколишні?

Топ події

Билеты Мініленд
28 лютого 15:00
Мініленд
Билеты  SVET «Таємний Сад» у Fifty
1 березня 18:00
SVET «Таємний Сад» у Fifty
Билеты SKI-Pass Красія
29 грудня 09:00
SKI-Pass Красія
Билеты Кіт & Пес: Шалені пригоди
26 лютого 14:50
Кіт & Пес: Шалені пригоди
Билеты Мадам Павутина
26 лютого 15:00
Мадам Павутина