СПІВАЧКА JERRY HEIL ПЕРЕЇЖДЖАЄ У США

СПІВАЧКА JERRY HEIL ПЕРЕЇЖДЖАЄ У США

Михайло Ясинський, генеральний продюсер Олі Полякової та компанії Secret Service Entertainment Agency, став героєм нового випуску YouTube-шоу «Слава +».
В інтерв'ю ведучому Славі Дьоміна він розповів, чому Jerry Heil відмовилася від продюсерських контрактів і навіщо летить в США.

«Ще в 2019-му році Jerry Heil їздила до рідного Васильків на маршрутці, а сьогодні у неї - рекламні контракти з великими брендами і величезна фан-база. Вона повинна пережити той успіх, який до неї прийшов, а він прийшов несподівано і дуже швидко, - розповідає в інтерв'ю Ясинський. - Одного разу я посадив її в кабінеті разом з Аланом Бадоєвим і сказав: якщо хочеш, ми будемо тобою займатися, весь ресурс агентства в твоєму розпорядженні. Вона задала ряд питань про те, як буде влаштовано це співробітництво, але в підсумку відмовилася: «Я хочу сама». І це мегакруто », - коментує успіх співачки продюсер.

Також Ясинський зазначив, що Jerry Heil зараз переживає дуже цікавий період свого життя: прощається зі старим і шукає себе нову.
Продюсер вважає, що вона складає пісні на українському по-новому, так, як ніхто в Україні цього не робив.

«Вона дорослішає і розвивається швидше, ніж змінюється соціум навколо. Тому ми прийняли рішення, що Jerry Heil відправиться в США на навчання в Берклі на композиторське відділення, побувати в тому середовищі з музикантами, композиторами, продюсерами, сонграйтер. Я хочу, щоб вона "поварилась" там і або повернулася з чимось новим, або, можливо, там і залишилася. Тому що Jerry Heil - людина унікального обдарування, який може добитися успіху набагато більшого, ніж ми можемо собі уявити», - підсумував продюсер.

9 квітня Jerry Heil випустила новий альбом «Особисте».
У ньому вона експериментує з інтимною лірикою в стилі melodramatic popular song, заснованої на історіях з власного досвіду.

Топ події

Билеты Мініленд
27 вересня 15:00
Мініленд
Билеты Кохання без контракту
25 вересня 11:00
Кохання без контракту
Билеты Привиди у Венеції
25 вересня 11:00
Привиди у Венеції
Билеты Репродукція майбутнього
25 вересня 11:15
Репродукція майбутнього
Билеты ПІСЛЯ. Назавжди
25 вересня 11:20
ПІСЛЯ. Назавжди
Билеты Мармадюк
25 вересня 11:35
Мармадюк
Билеты Довбуш
25 вересня 12:00
Довбуш
Билеты Боротьба за спадок
25 вересня 12:05
Боротьба за спадок
Билеты Космоголовий
25 вересня 12:30
Космоголовий
Билеты Барбі
25 вересня 13:20
Барбі
Билеты Невдале пограбування
25 вересня 13:25
Невдале пограбування
Билеты Оппенгеймер
25 вересня 14:00
Оппенгеймер
Билеты Душа команди
25 вересня 14:00
Душа команди
Билеты Мег 2: Западина 3D
25 вересня 15:30
Мег 2: Западина 3D