Святослав Вакарчук розкриває причину відмови "Океану Ельзи" від Євробачення
Минуле, що змінило все: невідомий епізод з історії "Океану Ельзи"
У світі музичних баталій рідко хто залишається байдужим до магії змагань, де кожен звук, кожна нота може вирішити долю артиста. Проте коли мова йде про легендарний "Океан Ельзи", їхня історія участі в конкурсах має особливий відтінок. Святослав Вакарчук, фронтмен гурту, нещодавно поділився захопливою історією, яка поставила крапку на їхній участі в конкурсах, зокрема в престижному Євробаченні.
Перші кроки на конкурсній арені
Спочатку, на злеті своєї кар'єри, "Океан Ельзи" активно брали участь у різних музичних конкурсах. Вакарчук розповідає про один із них - фестиваль "Перлини сезону", що відбувався у Києві. "Ми отримали 118 балів, виступаючи другими, і подумали, що перемога за нами", - згадує співак.
"Під час оголошення результатів журі вирішили віддати перемогу нашим суперникам, а нам дісталися чотири спортивні костюми."
Висновки, що вплинули на майбутнє
Таке рішення журі, хоча й було несподіваним, надихнуло гурт до важливих висновків. Вакарчук розповідає, як вони використали ці костюми: "Ми продали три з них, а четвертий подарували звукоінженеру, щоб записати сингл". Відтоді "Океан Ельзи" вирішили не брати участь у жодних конкурсах, де визначаються місця.
Євробачення: чому ні?
Попри численні прохання фанатів, гурт залишився вірним своїм рішенням. "Ми це рішення не змінювали і змінювати не будемо", - підкреслює Святослав. В історії "Океану Ельзи" така категоричність несе знак їхньої незалежності та прагнення самовираження без умовностей змагань.
Editor: Yana Davydiuk