Зелений Театр: афіша та квитки 2024

 

Афіша Зелений Театр липень 2020

Билеты ОУ74 10 РОКІВ КЛАНУ. Великий концерт. Київ
03 липня 19:00 п'ятниця
ОУ74 10 РОКІВ КЛАНУ. Великий концерт. Київ
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ

Афіша Зелений Театр вересень 2019

Билеты Закрытие Зеленого Театра
20 вересня 22:00 п'ятниця
Закрытие Зеленого Театра
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Пятница 13 «Дискотека с попсой»
13 вересня 23:00 п'ятниця
Пятница 13 «Дискотека с попсой»
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Дискотека «Бархатный Сезон»
07 вересня 23:00 субота
Дискотека «Бархатный Сезон»
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты GOSORCHESTRA Симфонические QUEEN
05 вересня 19:00 четвер
GOSORCHESTRA Симфонические QUEEN
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ

Афіша Зелений Театр серпень 2019

Билеты Вечное Лето
31 серпня 23:00 субота
Вечное Лето
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Археологія
30 серпня 23:00 п'ятниця
Археологія
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Ніч Незалежності
24 серпня 23:00 субота
Ніч Незалежності
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты EDM vs POP
23 серпня 23:00 п'ятниця
EDM vs POP
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты American Party
16 серпня 23:00 п'ятниця
American Party
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Акустичний вечір "Фіолет"
16 серпня 20:00 п'ятниця
Акустичний вечір "Фіолет"
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Летний лагерь - Дискотека
10 серпня 23:00 субота
Летний лагерь - Дискотека
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Черный Квадрат. Импровизация для взрослых
08 серпня 19:30 четвер
Черный Квадрат. Импровизация для взрослых
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Солянка из хитов
03 серпня 23:00 субота
Солянка из хитов
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты ACID KYIV
02 серпня 23:00 п'ятниця
ACID KYIV
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ

Афіша Зелений Театр липень 2019

Билеты #ZT Friends Party
27 липня 23:00 субота
#ZT Friends Party
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты GOSORCHESTRA "Cимфонические рок хиты"
27 липня 19:00 субота
GOSORCHESTRA "Cимфонические рок хиты"
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Дачная вечеринка!
26 липня 23:00 п'ятниця
Дачная вечеринка!
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Big Feathers трибьют на  Lady Gaga
24 липня 19:00 середа
Big Feathers трибьют на Lady Gaga
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Археология "музыкальные раскопки хитов"
20 липня 23:00 субота
Археология "музыкальные раскопки хитов"
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Симфонический Jackson
18 липня 19:00 четвер
Симфонический Jackson
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Волна. Пенная вечеринка
06 липня 23:00 субота
Волна. Пенная вечеринка
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Дачная 2.0
05 липня 22:00 п'ятниця
Дачная 2.0
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Черный Квадрат. Импровизация для взрослых
04 липня 19:30 четвер
Черный Квадрат. Импровизация для взрослых
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Big Feathers-Zемфира Tribute
03 липня 19:00 середа
Big Feathers-Zемфира Tribute
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ

Афіша Зелений Театр червень 2019

Билеты Technology Madness
29 червня 23:00 субота
Technology Madness
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Салют фейерверк хитов
28 червня 23:00 п'ятниця
Салют фейерверк хитов
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Симфонический Queen
26 червня 19:00 середа
Симфонический Queen
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Евпатория - літня дискотека з хітами
22 червня 22:59 субота
Евпатория - літня дискотека з хітами
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Билеты Miles Kane
21 червня 20:00 п'ятниця
Miles Kane
ПОДІЯ ЗАКІНЧИЛАСЬ
Фільтр

Зелений Театр

Купити квитки в Зелений Театр

Молодь любить нічне та гучне життя Києва. Квитковий сервіс TicketsBox турбується про вас та робить усе, щоб ви були проінформовані найпершими, про заплановані заходи. Тому ми щохвилини оновлюємо інформацію - описуємо концертну програму, розповідаємо вам про артиста, показуємо фото і відео його творчих виступів.

У весняно-літній час бажання довше потусити під відкритим небом після спекотного тривалого дня, можна здійснити заглянувши в Зелений театр. З 2011 року під відкритим небом всю ніч безперервно, тут відривається і відпочиває різношерста київська молодь. Відкриття сезону найчастіше відбувається десь у квітні-травні, і триває це божевілля музичного і драйвового нічного життя аж по вересень, до настання холодів. Щоб не пропустити жодну подію яка тут відбуватиметься, візьміть собі за правило купувати квитки у надійного партнера Зеленого театру, квиткового оператора TicketsBox.

Зараз це дуже оригінальний нічний клуб під відкритим небом. Тут проводять різні тематичні вечірки, виступають усіма улюблені зірки вітчизняної та зарубіжної музики. На території Зеленки розташований басейн з пляжем, є дві сцени і два танцполи, зона барів і фуд корти. Відвідувачі Зеленого театру - це люди, що полюбляють активний спосіб життя та мають соціальний статус. Ці люди у вихідний день не будуть опановувати крісло біля телевізора, а будуть рухатися, та досягати своєї мрії разом з нами. Квитковий оператор TicketsBox додасть до вашого життя трохи більше зручностей.

У зеленому театрі усе зроблено зі смаком і для зручності відвідувачів. Тут завжди звучить музика найрізноманітніших напрямків і жанрів, так що відпочинок в Зеленці припаде до смаку кожному. На сцені Зеленого театру виступали: СКАЙ, Kadnay, Dakh Daughters + ЦеШо, Everlast, Adam Gontier, Pianoбой і це зовсім маленька частина тих виконавців, які вшанували своєю увагою цей нічний клуб. TicketsBox – гід культурного життя Зеленого театру. Кожен літній сезон життя у Зеленому театрі вирує та вабить новими знайомствами та враженнями!

А що ж було раніше? Запитаєте Ви! А раніше це був військовий стратегічний об'єкт. Правда ту функцію, щодо захисту дороги, мосту та фортеці, яку покладали на нього проектуючи і будуючи, йому не довелося виконати.

В середині 19 століття звели дві фортечні стіни: верхню і нижню, для захисту Печерської фортеці. Усередині цих стін були бійниці і галереї.  У 1949 році вирішили звести амфітеатр біля верхньої стіни на 4 тисячі місць, таким чином було прийнято рішення побудувати кінотеатр під відкритим небом. Біля нього відкрили каруселі і парк впорядкували, щоб кияни могли приємно провести час.

У 1980-х роках була спроба відреставрувати Зеленку. Там привели в порядок зливні колодязі, спорудивши підпірні стіни з граніту, зміцнили верхню стіну, побудували двоярусні балкони на 900 місць з лоджіями. Ще якийсь час там проходили концерти, але його все рідше використовували для публіки і він прийшов в занепад.

У наші дні це місце оповите таємницями і різними легендами, воно зберігає в своїх стінах історію старовинного Києва, історії людей, їх життя, їх таємниці, надії, переживання, про які ми ніколи не дізнаємося. Ці стіни бачили біль і страждання, смерть, зародження нового життя, радість і дитячий сміх... А в наші дні - це місце є свідком і учасником нестримного драйву, веселощів, нових довгоочікуваних вражень, розставань і прощань, але тільки для того, щоб провести ще одну зустріч! Щоранку сонячні промені пробігають по всіх куточках Зеленого театру, щоб розбудити його для нових пригод, і щовечора захід обіцяє, що завтра обов'язково настане і буде веселіше, яскравіше, запальніше ніж будь-коли. Якщо Ви хочете відвідати незабутнє місце у центрі Києва, то жоден сервіс крім нас, не дасть повної картини про все, що відбувається у Зеленому театрі. Наша команда працює кожну хвилину для Вас, щоб Ви в свій вільний час змогли відвідати вечірку, або ж виступ вподобаного артиста та насолодитися у повній мірі:

· Неперевершеною музикою;

· Магічним вокалом;

· Духовною свободою та неймовірним куражем.   

Потрапити в це чудове місце і зануритися в його атмосферу, може кожен. Зелений театр розташований неподалік від станції метро "Арсенальна", в парку Аскольдова могила. Приходьте, захопіть своїх друзів і станьте частиною історії цього таємничого місця.

Ваш чудовий настрій та заряд на цілий тиждень у Ваших руках – довіртеся компанії TicketsBox та її команді. Придбайте у нас квитки на концерти у Зеленому театрі і Ви вже ніколи не схочете користуватись чиїмось іншими послугами і Ваше життя стане більш легким та цікавішим, що дозволить Вам отримати додатковий вільний час. Наш сервіс професійно створений для наших партнерів, щоб кожен з вас зміг без зайвих труднощів придбати квиток та відвідати виступ свого кумира.

Купуйте квитки на концерти та різноманітні події у Зеленому театрі на нашому сервісі TicketsBox - підвищуйте свій культурний рівень. Ми створені для того, щоб бути у нагоді кожному, хто хоче відповідати рівню сучасної людини, і пропагуємо європейські цінності. Наша компанія робить усе, аби кожен, хто потрапляє у атмосферу Зеленого театру, міг би провести час у колі цікавих, щирих, випромінюючих позитив і неповторних людей. Тому і накопичуємо на нашому сайті актуальну інформацію про концертне життя міста, дозволяючи кожному з вас придбати квиток на концерт в режимі онлайн.