Земфіра випустила нову пісню «Остин». Схоже, альбом незабаром

Земфіра випустила нову пісню «Остин». Схоже, альбом незабаром

У новій роботі Земфіра звертається до дворецького Остіна з мобільної гри Homescapes, який також став головним героєм тривожного анімаційного кліпу.
«Остин» — нова пісня співачки, чий останній альбом «Жить в твоей голове» вийшов у 2013 році.
Анімаційний кліп зроблено за мотивами мобільної гри Homescapes, у якій через вирішення головоломок дворецькому Остіну потрібно відновити фамільний маєток. 
У похмурому та сумному відео він блукає покинутим маєтком і зустрічається з його спогадами.
Після релізу попереднього альбому Земфіра випустила дві пісні: «Джозеф» і «Крым». 
Вочевидь, нова композиція увійде на майбутній, сьомий альбом співачки. На початку лютого у своїх соцмережах його фактично анонсувала Рената Литвинова, режисерка, акторка та близька подруга співачки:

«Колись Кіра Муратова мені сказала, прочитавши мою новелу “Офелия, невинно утонувшая”: “У мене є для вас дві новини: одна хороша, інша погана”. Я попросила почати з хорошою. Вона сказала: “Це геніальна новела!” Тоді я запитала: “Яка погана?” Вона відповіла: “Ви ніколи не напишете нічого кращого”. І сьогодні — я прослухала новий альбом Земфіри — і в мене для вас є дві новини: одна погана і одна хороша. Це геніальний альбом. І я не знаю, чи напише вона що-небудь краще!»

Нагадаємо, востаннє Земфіра виступала в Україні у 2013 році в Києві. Концерт відбувся у рамках туру на підтримку альбому «Жить в твоей голове», який співачка тоді назвала «своєю останньою великою роботою» та додала, що в майбутньому планує випускати окремі сингли чи міні-альбоми.

 

 

Топ події

Билеты Мініленд
3 березня 11:00
Мініленд
Билеты Дюна: Частина друга
3 березня 11:00
Дюна: Частина друга
Билеты Диво на свята
3 березня 11:10
Диво на свята
Билеты Кіт & Пес: Шалені пригоди
3 березня 11:15
Кіт & Пес: Шалені пригоди
Билеты Мадам Павутина
3 березня 11:20
Мадам Павутина
Билеты Прощавай, монстр
3 березня 11:20
Прощавай, монстр